Літературно-художній
та громадсько-політичний журнал письменників України
ВIТЧИЗНА
Головна сторінка
Редакція
Контакт
Гостьова книга
 
Стежки

Бібліотека сайту "Українське життя в Севастополі"

Бібліотека світової літератури - оригінали та переклади

"Поетика"

журнал "Вітчизна" №3-4, 2007 р.

ЗЕНІТКА

Микола БОСАК
ШВИДШЕ ПОДВОЮЙТЕ!
(Лист сходки жителів хутора Рулька до парламенту)

Шановні зліва й справа, дорогі посерединні депутати! Сходка нашого історичного хутора вирішила цього разу висунути законодавчу ініціативу знизу. Нам до смерті набридли балачки в усіх ешелонах і на всіх гілках влади про подвійне громадянство в Україні. Напівдемократи лякають ним тих, хто хоче незалежності. А чужовроджені чвертьпатріоти загрожують через нього сколупнути й цього президента і наводять на нашу державу тінь перед свободолюбними народами планети.
Зваживши все це, сходка нашого прогресивного хутора уклінно просить вас, панове товариші депутати, якнайшвидше прийняти закон про подвійне громадянство. Він має бути лише з двох пунктів:
1. Кожен, хто вважає, що йому одного мало, може в певному місці оформити собі ще й друге громадянство.
2. Кожного, хто ствердив документом і печаткою друге громадянство, вважати не однією людиною, а двома, з усіма юридичними наслідками.
І ось ви, шановні депутати, встигайте рахувати економічний ефект від впровадження цього закону! Кожний подвійний громадянин буде змушений платити подвійні податки і таке ж подвійне мито. Він повинен купувати по два квитки на поїзд чи й в автобус, удвічі більше сплачувати за газ, електрику, телефон і всю комуналію, утримувати не одну жінку і одну коханку, а по дві кожного виду.
Це, коли хочете знати, золота жила нашої економіки, непересихаюче джерело наповнення державного бюджету. Ви можете подумати, що подвійні громадяни захочуть удвічі більше купувати цукру чи ковбас. Не беріть дурного до голови. Ви, спасибі вам, установили такі ціни на все, що після сплати подвійних податків у них навряд чи залишиться щось хоч на сірники.
Так що не ставайте греблею па шляху демократії й свободи, давайте вимогам дворушників та нашій ініціативі зелене світло!
(Всього 34 підписи і один хрестик).

До змісту журналу "Вітчизна" №3-4, 2007 р.